Losowy obrazek

Crysis to gra akcji/First Person Shooter stworzona przez studio Crytek. Twórcy zasłynęli niespotykanie szczegółowym, trójwymiarowym silnikiem graficznym, realistyczną fizyką oraz interesującą fabułą.

W Crysis duży dużo uwagi poświęcono na opracowanie rozbudowanego trybu multiplayer. Jednakże gracze preferujący rozgrywkę w pojedynkę nie zostawili pozostawieni sami sobie i przygotowano również obszerną kampanię, na którą złożyło się jedenaście misji.

Akcja gry toczy się w 2020 roku. Na jedną z wysp Morza Południowochińskiego spada ogromna asteroida. Rząd Korei natychmiast blokuje dostęp do miejsca zdarzenia. Stany Zjednoczone nie są tym zbytnio zadowolone i dlatego wysyłają tam swoją grupę badawczą - Oddział Delta Force. Gracz kieruje jednym z członków tej jednostki: Jake'iem Dunnem. W czasie pierwszych misji gracz musi przedostać się przez gęstą dżunglę eliminując napotkanych po drodze Koreańczyków. Po dotarciu do celu okazuje się, że owa asteroida jest olbrzymim statkiem kosmicznym wypełnionym po uszy kosmitami, którzy przybyli na Ziemię, aby ją skolonizować. Obcy odczuwają jednak pewien dyskomfort w naszym klimacie...

Crysis 3 na gali E3 2012

Crysis 3

Już 4 czerwca w Los Angeles obędzie się gala E3, na której rzecznicy prasowi Cryteku przeprowadzą konferencję dotyczącą kontynuacji ich najlepszego dzieła - Crysis 3. Na razie o projekcie wiemy tyle co nic. Jedynie kilka potwierdzonych informacji oraz nieliczne screeny. Pozostaje nam jedynie czekać i cieszyć się kolejnym obrazkiem wypuszczonym na światło dzienne, które daje nam nowy pogląd na to co znajdziemy w najnowszej części gry.

screen
Dodał Prorok | sobota, 02 czerwca 2012 13:42
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież