Losowy obrazek

Crysis to gra akcji/First Person Shooter stworzona przez studio Crytek. Twórcy zasłynęli niespotykanie szczegółowym, trójwymiarowym silnikiem graficznym, realistyczną fizyką oraz interesującą fabułą.

W Crysis duży dużo uwagi poświęcono na opracowanie rozbudowanego trybu multiplayer. Jednakże gracze preferujący rozgrywkę w pojedynkę nie zostawili pozostawieni sami sobie i przygotowano również obszerną kampanię, na którą złożyło się jedenaście misji.

Akcja gry toczy się w 2020 roku. Na jedną z wysp Morza Południowochińskiego spada ogromna asteroida. Rząd Korei natychmiast blokuje dostęp do miejsca zdarzenia. Stany Zjednoczone nie są tym zbytnio zadowolone i dlatego wysyłają tam swoją grupę badawczą - Oddział Delta Force. Gracz kieruje jednym z członków tej jednostki: Jake'iem Dunnem. W czasie pierwszych misji gracz musi przedostać się przez gęstą dżunglę eliminując napotkanych po drodze Koreańczyków. Po dotarciu do celu okazuje się, że owa asteroida jest olbrzymim statkiem kosmicznym wypełnionym po uszy kosmitami, którzy przybyli na Ziemię, aby ją skolonizować. Obcy odczuwają jednak pewien dyskomfort w naszym klimacie...

Beta testy Crysis 3

Crysis 3

Testy wersji beta gry rozpoczynają się dziś, tj. 29 stycznia 2013r., a kończą 12 lutego 2013r.

Poniżej przedstawiamy co należy zrobić, aby mieć możliwość dołączenia do testerów:Komputery PC

 1. Wzięcie udziału w testach wymaga (aktywnego) konta Origin. Jeśli nie masz konta wejdź na stronę Origin i zarejestruj się.
 2. Wersję beta można pobrać poprzez aplikację Origin dostępną tutaj.
 3. Zaloguj się w aplikacji Origin.
 4. W zakładce sklep/dema znajdziesz beta wersję Crysis 3 do pobrania.

PlayStation 3

 1. Zaloguj się na konsoli PlayStation 3 posiadającej dostęp do Internetu. Otwórz PlayStation Store.
 2. Z menu po lewej stronie wpisz w okno wyszukiwarki hasło „Crysis 3”.
 3. Wybierz „Crysis 3 beta” z wyników wyszukiwania i postępuj z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie aby pobrać grę.

Xbox 360

 1. Z głównego menu Xbox 360 wybierz zakładkę „gry”.
 2. W zakładce „gry” wybierz kategorię „rynek gier”.
 3. Wybierz sekcję „wersje demonstracyjne”, a następnie kategorię „najnowsze”.
 4. Wybierz „Crysis 3 ” z menu, a następnie pobierz za darmo grę.

UWAGA!

Dla wszystkich chcących zamówić grę przedpremierowo – niespodzianka. Zamów grę Crysis 3 przed końcem beta testów (czyli do 12 lutego), by otrzymać bonusowy pakiet tropiciela (w jego skład wchodzi m.in. półautomatyczna strzelba szakal do wykorzystania w trybie multiplayer).

Dodał Polak | wtorek, 29 stycznia 2013 15:49
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież