Losowy obrazek

Crysis to gra akcji/First Person Shooter stworzona przez studio Crytek. Twórcy zasłynęli niespotykanie szczegółowym, trójwymiarowym silnikiem graficznym, realistyczną fizyką oraz interesującą fabułą.

W Crysis duży dużo uwagi poświęcono na opracowanie rozbudowanego trybu multiplayer. Jednakże gracze preferujący rozgrywkę w pojedynkę nie zostawili pozostawieni sami sobie i przygotowano również obszerną kampanię, na którą złożyło się jedenaście misji.

Akcja gry toczy się w 2020 roku. Na jedną z wysp Morza Południowochińskiego spada ogromna asteroida. Rząd Korei natychmiast blokuje dostęp do miejsca zdarzenia. Stany Zjednoczone nie są tym zbytnio zadowolone i dlatego wysyłają tam swoją grupę badawczą - Oddział Delta Force. Gracz kieruje jednym z członków tej jednostki: Jake'iem Dunnem. W czasie pierwszych misji gracz musi przedostać się przez gęstą dżunglę eliminując napotkanych po drodze Koreańczyków. Po dotarciu do celu okazuje się, że owa asteroida jest olbrzymim statkiem kosmicznym wypełnionym po uszy kosmitami, którzy przybyli na Ziemię, aby ją skolonizować. Obcy odczuwają jednak pewien dyskomfort w naszym klimacie...

Konkurs organizowany przez wydawcę Eskalacji

Crysis 3

Wygraj jeden z 9 zestawów: książka Crysis: Eskalacja i gra Crysis 3.

Na stronie wydawnictwa Insignis ogłoszono konkurs dla obecnych i przyszłych fanów serii gier Crysis: na zwycięzców czeka aż 9 zestawów, z których każdy zawiera znakomity thriller SF Gavina Smitha pt. Crysis: Eskalacja oraz grę Crysis 3 na platformy: PC, PS3 oraz XBOX360 (do wyboru). Ten smakowity kąsek dla graczy i miłośników dobrej literatury fantastycznej pozwala na pełne zanurzenie się w uniwersum serii Crysis. Z jednej strony świetnie napisana książka znacząco poszerza wiedzę gracza, stanowiąc fabularny pomost między grami Crysis 2 i Crysis 3, z drugiej – gra w Crysis 3 po lekturze Eskalacji gwarantuje zupełnie nowe spojrzenie na przedstawiony w niej świat. Perfekcyjna artystyczna symbioza książki i gry z pewnością przeniesie doznania każdego gracza na nowy, o wiele głębszy poziom.

Konkurs trwa od 27 marca do 1 kwietnia. Szczegóły konkursu na stronie wydawnictwa po kliknięciu w poniższy obrazek.

Konkurs Crysis

Dodał Polak | czwartek, 28 marca 2013 11:51
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież