Losowy obrazek

Crysis to gra akcji/First Person Shooter stworzona przez studio Crytek. Twórcy zasłynęli niespotykanie szczegółowym, trójwymiarowym silnikiem graficznym, realistyczną fizyką oraz interesującą fabułą.

W Crysis duży dużo uwagi poświęcono na opracowanie rozbudowanego trybu multiplayer. Jednakże gracze preferujący rozgrywkę w pojedynkę nie zostawili pozostawieni sami sobie i przygotowano również obszerną kampanię, na którą złożyło się jedenaście misji.

Akcja gry toczy się w 2020 roku. Na jedną z wysp Morza Południowochińskiego spada ogromna asteroida. Rząd Korei natychmiast blokuje dostęp do miejsca zdarzenia. Stany Zjednoczone nie są tym zbytnio zadowolone i dlatego wysyłają tam swoją grupę badawczą - Oddział Delta Force. Gracz kieruje jednym z członków tej jednostki: Jake'iem Dunnem. W czasie pierwszych misji gracz musi przedostać się przez gęstą dżunglę eliminując napotkanych po drodze Koreańczyków. Po dotarciu do celu okazuje się, że owa asteroida jest olbrzymim statkiem kosmicznym wypełnionym po uszy kosmitami, którzy przybyli na Ziemię, aby ją skolonizować. Obcy odczuwają jednak pewien dyskomfort w naszym klimacie...

CryEngine 3

CryENGINE ® 3: Kompletne Rozwiązania dla Gier.

CryENGINE jest zaawansowanym rozwiązaniem programistycznym, które przerasta wszelkie oczekiwania do stworzenia hitu gry, filmów, wysokiej jakości symulacji i interaktywnych aplikacji. Trzecia odsłona firmy Crytek - CryENGINE, to "wszystko w jednym" - jedyne rozwiązanie dla gier na PC, Xbox 360 oraz PlayStation 3, które są już następną generacją.

CryENGINE ® 3 Maksymalne wsparcie - z dostawą do domu.

Crytek dostosuje optymalne ustawienia silnika względem komponentów, dostarczając najlepszych wrażeń by doskonalić umiejętności związane z CryENGINE®3! Będąc na co dzień w  kontakcie z deweloperami, którzy budują nową generację gier bazującą na CryENGINE 3, dołącz do naszego obszernego programu szkolenia i naucz się korzystać z narzędzi, z pomocą ludzi, którzy je stworzyli. Oferujemy lokalne wsparcie na wszystkich głównych obszarach na całym świecie i zapewniamy Państwu kompleksową dokumentację i tutoriale.

CryENGINE ® 3 Sandbox ™: Wielozadaniowe Narzędzie Do Tworzenia Gier

Jesteś dyrektorem! Dowiedz się więcej o skutecznych narzędziach, które umożliwiają najszybszy rozwój środowiska rozgrywki dostępne na komputery PC oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Odkryj: "To co widzisz, w to grasz" i naszą funkcję "Live Create". To funkcje, które umożliwiają edycję w czasie rzeczywistym dla wielu platform jednocześnie w środowisku gry zarówno w 2D i prawdziwym stereoskopowym 3D. Międzyplatformowy rozwój nigdy nie był tak prosty!

CryENGINE ® 3:Następna generacja renderingu "real-time"

CryENGINE ® 3 to najszybszy renderer high-end na świecie, z nowymi funkcjami zaprojektowanymi specjalnie dla PC, Xbox 360 i PlayStation 3. Benchmark, ustala graficzną wydajność, bliski fotorealizmowi w pomieszczeniach i na szeroko otwartym środowisku zewnętrznym. Nadzwyczajne efekty specjalne w czasie rzeczywistym to tylko niektóre z cech CryENGINE. Rendering CryEngine3 zapewnia bezproblemową obsługę środowiska wewnątrz jak i na zewnątrz na obecne platformy. Nasze wielordzeniowe i przyszłościowe technologie graficzne zapewniają, że CryENGINE 3 jest następną generacją. CryENGINE 3 - skalowalność na wielu platformach jest dalszą ewolucją w celu umożliwienia tworzenia wspaniałych gier, niezależnie od platformy docelowej.

Zaawansowany moduł sztucznej inteligencji (AI)

Realistycznie odwzorowane animowanych postaci wymaga najnowocześniejszego systemu AI, ponieważ muszą inteligentnie reagować na środowisko gry i utrzymywać iluzję realizmu. CryENGINE 3 posiada potężne funkcje: skalowalną i elastyczną technologię AI do obsługi zachowań charakterów modułowych z narządów zmysłów takich jak wzrok i słuch oraz w pełni wspierać złożone wymagania systemu poruszania się postaci.

CryENGINE ® 3: Realne postaci

Postaci i mimika twarzy to jedne z najważniejszych cech nowoczesnego AAA. CryENGINE 3 przynosi najbardziej zaawansowane technicznie, zintegrowane i skalowalne technologie animacji grafiki, wspólnie dostarczające zaskakująco prawdziwych postaci do gier wieloplatformowych, bez dodatkowych licencji i kosztów. Właśnie zademonstrowanym Crysisem Crytek pozostaje w awangardzie w poszukiwaniu realistycznej animacji postaci w czasie rzeczywistym, co potwierdza i kontynuuje tą tradycję w Crysis2, ciągle ją udoskonalając.

Twórz Live

Buduj gry szybciej, o wyższej jakości. CryENGINE 3 wprowadza również funkcę Tworzenie Live. Pozwala to programistom na granie i monitorowanie wyników w czasie rzeczywistym za pomocą jednego edytora podłączonego do pojedynczego komputera PC, konsoli PlayStation 3, czy Xbox 360. Silnik zajmuje się konwersją i optymalizacją aktywów w czasie rzeczywistym, umożliwiając natychmiastowe przesyłanie wyników i zmian w dowolnej części tworzonej gry istotnie zwiększając szybkość i jakość, a jednocześnie znacznie zwiększa mozliwość rozwoju wielu platform.