Losowy obrazek

Crysis to gra akcji/First Person Shooter stworzona przez studio Crytek. Twórcy zasłynęli niespotykanie szczegółowym, trójwymiarowym silnikiem graficznym, realistyczną fizyką oraz interesującą fabułą.

W Crysis duży dużo uwagi poświęcono na opracowanie rozbudowanego trybu multiplayer. Jednakże gracze preferujący rozgrywkę w pojedynkę nie zostawili pozostawieni sami sobie i przygotowano również obszerną kampanię, na którą złożyło się jedenaście misji.

Akcja gry toczy się w 2020 roku. Na jedną z wysp Morza Południowochińskiego spada ogromna asteroida. Rząd Korei natychmiast blokuje dostęp do miejsca zdarzenia. Stany Zjednoczone nie są tym zbytnio zadowolone i dlatego wysyłają tam swoją grupę badawczą - Oddział Delta Force. Gracz kieruje jednym z członków tej jednostki: Jake'iem Dunnem. W czasie pierwszych misji gracz musi przedostać się przez gęstą dżunglę eliminując napotkanych po drodze Koreańczyków. Po dotarciu do celu okazuje się, że owa asteroida jest olbrzymim statkiem kosmicznym wypełnionym po uszy kosmitami, którzy przybyli na Ziemię, aby ją skolonizować. Obcy odczuwają jednak pewien dyskomfort w naszym klimacie...

Crysis 2 · Demo

Zebraliśmy wszystkie informacje o zbliżającym się dużymi krokami demie gry Crysis 2, które przedstawiamy niżej. Miłego czytania i oglądania!

Demo drugiej części gry Crysis pojawi się 1 marca 2011r. w wersji na komputery osobiste. Dostępne będzie do pobrania na Oficjalnej Stronie Crysis 2 oraz innych witrynach partnerskich. Demo zawierać będzie dwie mapy i dwa tryby gry. W demie można będzie osiągnąć maksymalnie dziesiątą rangę i trzy poziomy wszystkich trybów nanoskafandra, co oznacza również jedynie trzy perki (umiejętności, więcej o nich w artykule "Tryby nanoskafandra").

alt

Uczestnicy będą rywalizować w trybie "sześciu vs sześciu" na tle rozdartego wojną Manhattanu w dwóch mapach: "Skyline", osadzony na szczycie dachów wieżowców i "Pier 17", na przystani w otwartym środowisku. Demo posiada również dwa tryby: "Team Instant Action" gdzie dwa zespoły będą walczyć ze sobą, zabijając jak najwięcej przeciwników, aby wygrać rundę, oraz "Crash Site", który będzie z kolei polegał na przejmowaniu i utrzymywaniu określonych fragmentów mapy, nie dopuszczając do nich wrogów.

Poniższe wideo przedstawiają rozgrywkę na mapach dostępnych w demie.

W Crysis 2 grając w trybie multiplayer każdy z graczy za odpowiednio długi ciąg ofiar będzie mógł uzyskać premie wsparcia. Poniżej zamieszczony został film wyjaśniający, co m.in. każda z premii wsparcia daje i poprzez ile zabójstw można ją zdobyć.