Losowy obrazek

Crysis to gra akcji/First Person Shooter stworzona przez studio Crytek. Twórcy zasłynęli niespotykanie szczegółowym, trójwymiarowym silnikiem graficznym, realistyczną fizyką oraz interesującą fabułą.

W Crysis duży dużo uwagi poświęcono na opracowanie rozbudowanego trybu multiplayer. Jednakże gracze preferujący rozgrywkę w pojedynkę nie zostawili pozostawieni sami sobie i przygotowano również obszerną kampanię, na którą złożyło się jedenaście misji.

Akcja gry toczy się w 2020 roku. Na jedną z wysp Morza Południowochińskiego spada ogromna asteroida. Rząd Korei natychmiast blokuje dostęp do miejsca zdarzenia. Stany Zjednoczone nie są tym zbytnio zadowolone i dlatego wysyłają tam swoją grupę badawczą - Oddział Delta Force. Gracz kieruje jednym z członków tej jednostki: Jake'iem Dunnem. W czasie pierwszych misji gracz musi przedostać się przez gęstą dżunglę eliminując napotkanych po drodze Koreańczyków. Po dotarciu do celu okazuje się, że owa asteroida jest olbrzymim statkiem kosmicznym wypełnionym po uszy kosmitami, którzy przybyli na Ziemię, aby ją skolonizować. Obcy odczuwają jednak pewien dyskomfort w naszym klimacie...

Kody

Tryb boga, nieśmiertelność

Zlokalizuj pliki odpowiedzialne za trudność gry, wchodząc do katalogu z grą, np. C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis\Game\Config.

Pliki, których szukasz nazywają się diff_easy.cfg, diff_normal.cfg, diff_hard.cfg i diff_bauer.cfg.

Otwórz plik, który odpowiada stopniowi trudności gry, w którym grasz, np. diff_normal.cfg dla trybu normal.

Dodaj taką oto linię na koniec pliku i zapisz go:

g_godMode = 1

Teraz, gdy uruchomisz grę i zaczniesz grać, twoje zdrowie co prawda wciąż będzie spadać, lecz nigdy nie umrzesz. Zamiast tego, twoje zdrowie i zbroja powrócą automatycznie do pierwotnego poziomu.

Więcej kodów

Dodaj poniższe linie kodu, by uzyskać opisany efekt:

KodOpis
i_unlimitedammo = 1nielimitowana amunicja
ai_IgnorePlayer = 1przeciwnicy ignorują gracza
i_noweaponlimit = 1możesz nosić dowolną liczbę broni