Losowy obrazek

Crysis to gra akcji/First Person Shooter stworzona przez studio Crytek. Twórcy zasłynęli niespotykanie szczegółowym, trójwymiarowym silnikiem graficznym, realistyczną fizyką oraz interesującą fabułą.

W Crysis duży dużo uwagi poświęcono na opracowanie rozbudowanego trybu multiplayer. Jednakże gracze preferujący rozgrywkę w pojedynkę nie zostawili pozostawieni sami sobie i przygotowano również obszerną kampanię, na którą złożyło się jedenaście misji.

Akcja gry toczy się w 2020 roku. Na jedną z wysp Morza Południowochińskiego spada ogromna asteroida. Rząd Korei natychmiast blokuje dostęp do miejsca zdarzenia. Stany Zjednoczone nie są tym zbytnio zadowolone i dlatego wysyłają tam swoją grupę badawczą - Oddział Delta Force. Gracz kieruje jednym z członków tej jednostki: Jake'iem Dunnem. W czasie pierwszych misji gracz musi przedostać się przez gęstą dżunglę eliminując napotkanych po drodze Koreańczyków. Po dotarciu do celu okazuje się, że owa asteroida jest olbrzymim statkiem kosmicznym wypełnionym po uszy kosmitami, którzy przybyli na Ziemię, aby ją skolonizować. Obcy odczuwają jednak pewien dyskomfort w naszym klimacie...

Premiera Crysis 3

Crysis 3

Dziś ma miejsce premiera długo oczekiwanej trzeciej części serii Crysis. Za wydanie gry w Polsce odpowiada EA Polska. Nadszedł moment, aby się przekonać, czy zgodnie z zapowiedziami twórców została jeszcze lepiej dopracowana fabuła i tylko nieco lepiej grafika w stosunku do poprzedniej części. Czas przywdziać nanokombinezon, złapać SCARa, siąść do komputerów i ruszać w bój!

Dodał Polak | czwartek, 21 lutego 2013 22:47
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież