Losowy obrazek

Crysis to gra akcji/First Person Shooter stworzona przez studio Crytek. Twórcy zasłynęli niespotykanie szczegółowym, trójwymiarowym silnikiem graficznym, realistyczną fizyką oraz interesującą fabułą.

W Crysis duży dużo uwagi poświęcono na opracowanie rozbudowanego trybu multiplayer. Jednakże gracze preferujący rozgrywkę w pojedynkę nie zostawili pozostawieni sami sobie i przygotowano również obszerną kampanię, na którą złożyło się jedenaście misji.

Akcja gry toczy się w 2020 roku. Na jedną z wysp Morza Południowochińskiego spada ogromna asteroida. Rząd Korei natychmiast blokuje dostęp do miejsca zdarzenia. Stany Zjednoczone nie są tym zbytnio zadowolone i dlatego wysyłają tam swoją grupę badawczą - Oddział Delta Force. Gracz kieruje jednym z członków tej jednostki: Jake'iem Dunnem. W czasie pierwszych misji gracz musi przedostać się przez gęstą dżunglę eliminując napotkanych po drodze Koreańczyków. Po dotarciu do celu okazuje się, że owa asteroida jest olbrzymim statkiem kosmicznym wypełnionym po uszy kosmitami, którzy przybyli na Ziemię, aby ją skolonizować. Obcy odczuwają jednak pewien dyskomfort w naszym klimacie...

Crysis 3 · Kody

Kody do gry Crysis 3. Wystarczy w trakcie gry wcisnąć ~ i wpisać jedną z komend:

KodOpis
x_godMode = 1nieśmiertelność
y_unlimitedammo = 1nieskończona ilość amunicji
z_IgnorePlayer = 1wrogowie ignorują naszą obecność
x_noweaponlimit = 1możemy nosić dowolną ilość broni
x_playerHealthValue = xzmieniamy ilość życia na dowolną wartość X
pl_swimBaseSpeed = xzmieniamy szybkość pływania na dowolną wartość X
y_suitarmorhealthvalue = xwytrzymałość pancerza zmieniona na wartość X
y_playerSuitEnergyRechargeDelay = 0nieustanna regenarcja energii